• 1400/08/21 - 15:18
  • بازدید: 13
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
فراخوان پژوهشگر برتر

انتخاب پژوهشگر برتر در هفته ملی پژوهش

بدینوسیله به استحضار می‌رساند معاونت آموزش، تحقیقات و دانشجویی فرهنگی در نظر دارد در راستای تجلیل از زحمات و دستاوردهای ارزشمند محققین و به مناسبت فرا رسیدن روز ملی پژوهش مورخه ۲۵ آذرماه، اقدام به انتخاب پژوهشگران برتر این دانشکده نماید. لذا اساتید هیات علمی و کارکنان محترم می‌توانند مطابق فرم پیوست، مستندات خود را تا تاریخ ۱۵/۰۹/۱۴۰۰ به مدیریت پژوهشی دانشکده تحویل نمایند.

لازم به ذکر است قبل از پر تکمیل فرم پیوست، موارد ذیل مطالعه و مورد توجه قرار گیرد:

زمان فعالیت های پژوهشی ارائه شده بایستی از تاریخ ۰۱/۰۹/ ۱۳۹۹  لغایت ۱۰/۰۹/ ۱۴۰۰ باشد (معادل دسامبر ۲۰۲۰ لغایت دسامبر ۲۰۲۱ میلادی).

فرم تکمیل شده به همراه مدارک و مستندات مربوطه (صفحه اول مقاله، مصوبه کمیته اخلاق جهت طرح ها، خلاصه مقاله شرکت در همایش، کپی صفحه اول کتاب و….) حداکثر تا تاریخ ۱۵/۰۹/۱۴۰۰ به دفتر مدیریت پژوهشی دانشکده تحویل و یا به آدرس Research2@gerums.ac.ir ارسال شود.

ملاک زمانی جهت محاسبه امتیاز مقالت، تاریخ چاپ و انتشار آنها خواهد بود.لازم به ذکر است مقالات در صورت in press بودن ( دسترسی با سرچ) قابل قبول می باشد.

منظور از مقالات، مقالات چاپ شده در مجلات معتبر علمی- پژوهشی داخلی/ خارجی بوده و شامل: مقاله تحقیقی یا تحلیلی اصیل، گزارش موارد نادر، مقاله مروری، مقاله متاآنالیز و نامه به سردبیر می‌باشد.

مقالاتی شامل امتیاز می گردد که آدرس دانشکده علوم پزشکی گراش در آن ذکر شده باشد.

امتیاز کتاب در صورتی لحاظ می گردد که به چاپ رسیده باشد و کپی صفحه اول حاوی مشخصات کتاب مورد تائید است.

امتیاز طرح برای مجری اول در صورت وجود مصوبه کمیته اخلاق و برای مجری دوم و همکاران اصلی بر اساس نامه مجری اول و  وجود اسامی افراد در طرح ارسالی به سامانه پژوهان لحاظ می‌گردد.

  • گروه خبری : فراخوان
  • کد خبر : 11180
کلمات کلیدی
مدیر سایت
خبرنگار

مدیر سایت

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید